M O D E A

group

Domy modułowe Łódź

  • Home
  • Domy modułowe Łódź
Modea

Domy modułowe: Łódź i okolica

domy modułowe ŁódźWydłużający się okres budowy i rosnące koszty sprawiają, że coraz szersza grupa inwestorów planujących budowę nieruchomości rekreacyjnej sięga po alternatywne technologie. Jedną z nich jest budownictwo modułowe. Domy modułowe to:

  • szybki czas produkcji (domy powstają w warunkach nowoczesnej hali produkcyjnej, w związku z czym i produkcja przebiega niezależnie od warunków atmosferycznych),
  • krótki montaż u klienta (montaż domów modułowych na przygotowanej wcześniej płycie fundamentowej zajmuje mniej niż 72 godziny),
  • energooszczędne technologie, dzięki którym nieruchomość może być użytkowana sezonowo, jak i przez cały rok, przy jednoczesnym zachowaniu niskich kosztów montażu,
  • atrakcyjne wzornictwo odpowiadające nowoczesnym trendom i oczekiwaniom stawianym budownictwu mieszkaniowemu.

Domy modułowe całoroczne: Łódź i okolica

Domy modułowe całoroczne spełniają standardy warunków technicznych zgodnie z rozporządzeniem WT, oznacza to że domy nadają się do zamieszkania całorocznego i są energooszczędne. Nasze domy modułowe całoroczne dostarczamy w różnych konfiguracjach, jako:

Każdy z powyższych projektów spełnia założenia domu modułowego, co oznacza że dom może zostać ponownie złożony, a następnie przetransportowany do innej lokalizacji i rozłożony na uprzednio przygotowanym fundamencie. Dzięki temu Twój dom jest zawsze tam, gdzie Ty. A przeprowadzka w nowe miejsce nie musi oznaczać zmiany wszystkiego.

W naszych projektach korzystamy z technologii opracowanej w ramach dotacji z Narodowego Centrum Badań i Rozwoju i przy współpracy z Małopolskim Centrum Budownictwa Energooszczędnego, Politechniką Łódzką i Politechniką Krakowską. Pracujemy z wykorzystaniem precyzyjnie wyselekcjonowanych materiałów, które zapewniają nie tylko niski współczynnik przenikalności cieplnej, ale również wysoką trwałość i odporność konstrukcji na szkodliwe oddziaływanie czynników zewnętrznych.

MODEAGROUP: Domy modułowe sezonowe i całoroczne na terenie Łodzi i okolicy

Inwestorów zainteresowanych wyborem domu modułowego zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą. Dostarczamy domy modułowe o zróżnicowanym metrażu i układzie, które doskonale wpisują się w potrzeby rekreacyjno-wypoczynkowe, jak i mieszkaniowe.

W razie pytań lub wątpliwości pozostajemy do dyspozycji. Specjaliści MODEAGROUP z przyjemnością odpowiedzą na wszystkie pytania i pomogą w doprecyzowaniu projektu Twojej nieruchomości.

Nasze produkty

Oferta domów