M O D E A

group

Dla właścicieli gruntów

  • Home
  • Dla właścicieli gruntów
Inwestycje

DLA WŁAŚCICIELI GRUNTÓW

  • jeśli szukasz możliwości sprzedaży swojej działki z większym zyskiem
  • znudziło ci się czekanie na potencjalnego kupca samego gruntu
  • posiadasz ziemię na sprzedaż i trochę wolnych środków pieniężnych (wystarczy również sam grunt)

TO TRAFIŁEŚ IDEALNIE !

Nasza firma zajmuje się produkcją domów całorocznych energooszczędnych oraz obiektów usługowych w nowej technologii.

W związku z tym, że nasze domy są budowane w szybkim tempie to czas zwrotu zainwestowanych pieniędzy może być znacznie szybszy, a zysk większy niż w przy użyciu tradycyjnych metod sprzedaży samego gruntu.

Ze względu na naszą technologię i możliwości produkcyjne preferujemy budowę całych osiedli z energooszczędnymi obiektami mieszkaniowymi i usługowymi, pomimo tego nie przechodzimy obojętnie na współpracę z właścicielami mniejszych gruntów.

W razie zainteresowania poniżej kliknij ikonkę „Wyślij zapytanie”, następnie po podaniu adresu mailowego otrzymasz jasny i prosty draft Umowy Współpracy, która będzie przesłana do Ciebie drogą mailową.

Oferujemy współpracę na zasadzie:

Poszukiwanie klienta na dany projekt, którego jesteś udziałowcem można zacząć już w fazie wizualizacji obiektu mieszkalnego lub usługowego na twojej działce, co znacznie przyspiesza czas sprzedaży bez zbędnego ryzyka związanego z fizyczną budową obiektu. Jednak przy tym modelu współpracy znalezienie klienta może trwać trochę dłużej niż przy drugim wariancie współpracy, a mianowicie:

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY!!!

BRAK AKTUALNYCH INWESTYCJI