M O D E A

group

Domy modułowe całoroczne 70m2

  • Home
  • Domy modułowe całoroczne 70m2
Modea

Domy modułowe całoroczne 70m2

dom modułowy GdańskDomy modułowe energooszczędne o powierzchni 70m2 projektujemy i wykonujemy zgodnie warunkami technicznymi określonymi przez rozporządzenie WT. Oznacza to, że oferowane konstrukcje mogą być użytkowane zarówno jako obiekty wypoczynkowe, jak i domy całoroczne. Domy modułowe całoroczne 70m2 marki MODEAGROUP idealnie wpisują się w oczekiwania stawiane nowoczesnemu budownictwu mieszkaniowemu. Są funkcjonalne, komfortowe i efektywne energetyczne, co przekłada się na niskie koszty eksploatacji.

MODEAGROUP: Domy modułowe energooszczędne 70m2

Opierając konstrukcję domów o rozwiązania technologiczne opracowane we współpracy z Małopolskim Centrum Budownictwa Energooszczędnego, Politechniką Łódzką i Politechniką Krakowską dostarczamy obiekty całoroczne charakteryzujące się:

  • bardzo niskim współczynnikiem przenikalności cieplnej,
  • wysoką trwałością, która gwarantuje wieloletnią eksploatację,
  • nowoczesnym designem,
  • przemyślanym układem przestrzennym, który zapewnia możliwość złożenia domu na czas transportu i uzyskania funkcjonalnych wnętrz po rozłożeniu konstrukcji.

Nasze domy wyposażamy w instalację wentylacji i rekuperacji, co zwiększa ich wydajność energetyczną, jednocześnie podnosząc komfort mieszkania.

Dla kogo domy modułowe całoroczne 70m2?

Domy modułowe całoroczne 70m2 to konstrukcje, które projektujemy z myślą o osobach poszukujących niewielkich, acz funkcjonalnych wnętrz z przestronną strefą dzienną i ustronnie usytułowaną sypialnią. Jednym z projektów spełniających te kryteria jest nasz dom M+. Projekt domu M+ uwzględnia zagospodarowanie parteru na strefę dzienną, łazienkę i pomieszczenia pomocnicze. Sypialnię umieściliśmy na antresoli, co pozwoliło na uzyskanie przestronnego wnętrza z dużą ilością miejsca do przechowywania.

Oferowane domy modułowe energooszczędne 70m2 mogą być z powodzeniem użytkowane jako domy mieszkalne całoroczne oraz domy o przeznaczeniu rekreacyjnym, z których będziecie korzystać niezależnie od pory roku i warunków atmosferycznych za oknem. Zastosowane technologie pozwalają na uzyskanie komfortu cieplnego wewnątrz bez ponoszenia wysokich kosztów związanych ogrzewaniem i klimatyzowaniem domu.