M O D E A

group

Domy modułowe 100 m2

  • Home
  • Domy modułowe 100 m2
Modea

Dom modułowy 100 m2

domy modułowe KrakówDom modułowy 100 m2 to konstrukcja, która pod względem metrażu i układu pomieszczeń doskonale wpisuje się w potrzeby niewielkiej rodziny z jednym lub dwójką dzieci. W projekcie uwzględniliśmy dużą otwartą kuchnię i przestronną strefę dzienną, w ramach której możesz dodatkowo wydzielić przestrzeń wypoczynkową i jadalnię. Dom został wyposażony w dwie przestronne sypialnie.

Budynek spełnia standardy warunków technicznych zgodnie z rozporządzeniem WT, co oznacza, że jest to dom całoroczny i energooszczędny. Bardzo niski wskaźnik przenikalności cieplnej uzyskaliśmy poprzez precyzyjny dobór materiałów. Technologię opracowaliśmy we współpracy z Małopolskim Centrum Budownictwa Energooszczędnego, Politechniką Łódzką i Politechniką Krakowską. Dzięki temu nasze domy modułowe są:

  • energooszczędne i efektywne energetycznie,
  • komfortowe w użytkowaniu,
  • trwałe i odporne na czynniki atmosferyczne,
  • zgodne z aktualnymi wymogami i oczekiwaniami potencjalnych mieszkańców.

Dom modułowy 100 m2: Całoroczny lub rekreacyjny

Oferowane konstrukcje mogą być użytkowane jako domy mieszkalne całoroczne lub obiekty rekreacji indywidualnej. Ich projekty charakteryzują się nowoczesnym designem, który w sposób bezkompromisowy wpisuje się w oczekiwania i wymogi stawiane nowoczesnemu budownictwu mieszkalnemu. Dom posiada relatywnie duże przeszklenia, które zapewniają optymalne nasłonecznienie strefy dziennej i umożliwiają jej otwarcie na taras lub ogród.

Inwestorów zainteresowanych budową domu całorocznego w technologii modułowej zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą, a w razie pytań lub wątpliwości do kontaktu. Dom modułowy 100 m2 możemy wykonać w wariancie parterowym lub z piętrowym, tym samym zwiększając powierzchnię użytkową nieruchomości nawet o 40 m2. W obu wariantach nieruchomość zachowuje charakter modułowy. Dom może zostać ponownie złożony i przetransportowany w inne miejsce, a następnie rozłożony.