M O D E A

group

Domy modułowe bez pozwolenia

  • Home
  • Domy modułowe bez pozwolenia

Domy modułowe bez pozwolenia

domy modułowe bez pozwoleniaLiberalizacja przepisów prawa budowlanego sprawia, że coraz większa liczba inwestorów decyduje się na projekty domów bez pozwolenia. Domy bez pozwolenia mogą być realizowane przy pomocy różnych technologii. Jedną z dostępnych alternatyw jest technologia modułowa, która pozwala na kompleksową budowę domu w warunkach nowoczesnej hali produkcyjnej, a następnie transport gotowego budynku w praktycznie dowolne miejsce na terenie kraju i jego szybki montaż. 

Domy modułowe bez pozwolenia spełniają standardy warunków technicznych zgodnie z rozporządzeniem WT. To oznacza, że mogą być użytkowane zarówno jako domy całoroczne, jak i obiekty rekreacji indywidualnej.

Domy modułowe bez pozwolenia: Oferta MODEAGROUP

Jesteśmy krajowym producentem domów modułowych. Posiadamy doświadczenie w realizacji konstrukcji o zróżnicowanym metrażu i układzie. Inwestorom zainteresowanym projektami domów na zgłoszenie proponujemy domy modułowe bez pozwolenia o metrażu do 70 m2.

Nasze domy modułowe charakteryzują się wykonaniem z precyzyjne wyselekcjonowanych materiałów o najmniejszym współczynniku przenikalności cieplnej i podwyższonej odporności na oddziaływanie czynników zewnętrznych. Dzięki temu oferowane konstrukcje charakteryzują się zarówno wysokimi parametrami efektywności energetycznej, jak i trwałością oraz bardzo dobą akustyką. Dodatkowym atutem domów MODEAGROUP jest przemyślany układ wnętrz, który odpowiada bieżącym standardom domów mieszkalnych i wypoczynkowych.

Nasze domy projektujemy w taki sposób, aby po rozłożeniu na działce Klienta stwarzały dogodną przestrzeń do pracy, nauki, i odpoczynku. W zależności od metrażu domu na zgłoszenie możemy zaproponować domy modułowe z:

  • jedną sypialnią i strefą dzienną,
  • dwiema sypialniami i strefą dzienną.

Oferowany układ pozwala w pełni wykorzystać potencjał nieruchomości, jednocześnie zapewniając wszystkim mieszkańcom maksimum komfortu i przestrzeń niezbędną do swobodnej realizacji codziennych czynności oraz wypoczynku i rekreacji w przypadku obiektów typowo wypoczynkowych.

Dlaczego warto wybrać domy modułowe bez pozwolenia?

Wybór domów modułowych niesie za sobą szereg zalet dla potencjalnego inwestora. To przede wszystkim:

  • krótki czas produkcji,
  • krótki czas montażu,
  • możliwość ponownego złożenia domu i transportu na inną działkę budowlaną lub rekreacyjną,
  • wysoki komfort użytkowania nieruchomości, przy jednoczesnym utrzymaniu kosztów jej eksploatacji na niskim poziomie,
  • możliwość użytkowania obiektu jako domu całorocznego lub rekreacyjnego.

Inwestorów zainteresowanych wyborem domu modułowego bez pozwolenia zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą, a w razie pytań lub wątpliwości do kontaktu. Specjaliści MODEAGROUP z przyjemnością odpowiedzą na wszystkie pytania i pomogą w dostosowaniu projektu nieruchomości do Twoich indywidualnych potrzeb.